נכס למכירה

כל רגע שהכסף שלכם שוכב בבנק ולא מנוצל אתם מפסידים רווח פוטנציאלי. השתמשו בכספכם כדי להרוויח יותר כסף. עם זאת יש להיזהר מהשקעה מסוכנת. בימינו בייחוד בתקופת מגפת הקורונה השווקים אינם יציבים וכל השקעה בשוק ההון כרוכה בסיכון רב. הפיתרון לדילמה הזאת הוא השקעה בנדל"ן. שוק הנדל"ן בישראל הוא שוק יציב שנמצא במגמת עלייה מתמדת. כאשר קונים נדל"ן בארץ, בניגוד לקנייה בחו"ל, אתם יכולים לראות את הדירה במו עיניכם ולהיות משוכנעים שכספכם מושקע בצורה חכמה.

 

איך להעמיד נכון נכס למכירה

בית או דירה הם בדרך כלל הנכסים היקרים ביותר שלנו ומכירתם צריכה להיות בזהירות כדי לוודא שאתם עושים את הדבר הנכון ביותר וממקסמים את הפוטנציאל הכלכלי שלהם. במיוחד אם מה שחשבתם עליו הוא קניית דופלקס או מכירת דופלקס, שהם נכסים נדל"ניים בעלי ערך רב יותר. עבור כל זאת יש להיעזר ביועץ השקעות נדל"ן, יועץ טוב שיכיר את השוק והאזור ויידע להעריך נכון את המצב, כדי שתהיו בטוחים שאתם לוקחים את הצעד הנכון. טעויות והערכות לא נכונות עלולות להוביל להפסד סכומים עצומים של כסף.

דירה משופצת לקנייה

אחת ההתלבטויות כשמחפשים נדל"ן היא אם לשפץ דירה בעצמינו או לחפש דירה משופצת לקנייה. שיפוץ דירה מוזנחת יכול להשתלם לעיתים קרובות, אם ערך הדירה עולה ביותר מעלות השיפוץ. אבל זה לא תמיד קל לעשות את השיפוץ בעצמכם, והדבר יכול לעלות לכם בהרבה מאוד כאב ראש. אז אם אתם לא בנויים לוויכוחים עם קבלנים, כנראה שמה שמתאים לכם זה דירה משופצת. בנוסף, כשאתם יודעים שאתם מקבלים דירה משופצת, אתם יודעים מה גובה ההשקעה. לעומת זאת כאשר מקבלים דירה לא משופצת ומשפצים בעצמנו, העלויות יכולות לעלות שכן במהלך השיפוץ יתגלו בעיות נוספות הדורשות שיפוץ.

 

עם מי לעבוד כשרוצים להשקיעה בנדלן

אם אתם מחפשים השקעה משמעותית בנדל"ן, למשל אתם רוצים לבצע קניית דופלקס או בית קרקע. או שאתם רוצים להעמיד נכס למכירה, וחושבים על מכירת דופלקס, דירה או בית, חובה לעבוד עם אנשים מנוסים בעלי יושרה גבוהה. יועצים שלא יחפשו רק לעשות רווח על חשבונכם אלא יתנו לכם את העצה ההוגנת, הישרה והאובייקטיבית שתוביל אתכם למכירה או קנייה רווחית של הנכס אותו אתם רוצים למכור או לקנות. לכן כדאי לכם לפנות אל מ.ח ייעוץ השקעות נדל"ן. אצלנו תהיו בטוחים שאתם זוכים לייעוץ מקצועי ואתי.