מגרשים להשקעה

מגרשים להשקעה הם מבין ההשקעות המשתלמות ביותר בעסקי הנדל"ן עם רווחים פוטנציאלים הגדולים בעשרות ואף מאות אחוזים מתעריף הקנייה המקורי. ברחבי הארץ ישנם שטחים הרבים המיועדים כיום לחקלאות. באופן יחסי אותם מגרשים חקלאיים זולים בהרבה מאלו המיועדים לבנייה. בחשיבה עתידית, כפי ששטחים חקלאים רבים הפכו לשטחים המיודעים לבנייה, גם המגרש שאתם שתרכשו היום, שעודנו מיועד לבנייה, יהפוך בעוד מספר שנים לאתר בנייה נשחק ביותר וערך הקרקע יגדל מאוד. את השטח ניתן לשכור לאורך אותה תקופה וגם ולהמשיך להפיק ממנו רווחים. כמו כן, גם קרקע המיועדת לבנייה יכולה להיות השקעה משתלמת. קרקעות רבות אינן מוכנות לבנייה מיידית והשקעה שבהפיכתה לאחת שכזו גם היא יכולה להעלות את שווי המגרש בעשרות אחוזים.

 

כיצד בוחרים מגרשים להשקעה

לפני שבוחרים מגרשים להשקעה חשוב לבצע מחקר מקיף לגלות את הפוטנציאל העתידי של השטח. לצורך מחקר זה להכיר לעומק את שיטות הבנייה בישראל, את אופי האזור בו הוא נמצא ואת התחזית העתידית בגדילת האוכלוסייה האזורית ודרישותיה. מדובר על מחקר ארוך ולא פשוט שלא כל אחד יכול לבצע. פנייה למומחים בתחום היא הפתרון ההגיוני היחיד. בMH ייעוץ להשקעות בנדל"ן, אנו מומחים בהערכת המצב של מגרשים ושווים העתידי. דרכנו תוכלו לרכוש מגרשים שתוך מספר שנים יהיו מיועדים לבנייה ובך לזכות ברווחים עצומים. בעזרתנו תוכלו למצוא מגרש למכירה ברמת השרון ומגרש למכירה בהרצליה שבמחירים נמוכים במיוחד על אף שמודבר על אחד האזורים המבוקשים בארץ לבנייה.

 

מגרש למכירה בהרצליה – זה משתלם

למרות שמדובר על אזור מבוקש בו מכירי הנכסים גבוהים במיוחד, החזקת מגרש לא מנוצל לאורך תקופה עדיין יכולה להיות משתלמת בעתיד. הסכומים שיש להוציא החזקת הקרקע יחד עם ביטוחים יהיו נמוכים בהרבה בהשוואה לרווח העתידי ולכן גם אם מדובר על השקעה לטווח ארוך עדיין כדאי לממש את ההזדמנות ולרכוש מגרשים במקומות אסטרטגיים.

בMH ייעוץ להשקעות בנדל"ן נדאג לשקף את כל הפרטים על המגרשים עבור הלקוחות ונלווה אותם לאורך כל הדרך. אנו מאמינים ביושרה מקצועית ורוצים לשמר את המוניטין המוצלח שלנו. מוזמנים ליצור קשר על מנת לקבוע ייעוץ אישי. מגרש למכירה ברמת השרון מחפשים ומוכרים רק עם חבר משה מHM וזוכים בליווי מקצועי ואדיב.