השכרת נכס יוקרתי

השכרת נכסים היא אופציה משתלמת גם עבור המשכיר וגם עבור השוכר. קניית בית דורשת לרוב סכום כסף מקדים גבוה שלא כולם יכולים להרשות לעצמם ישירות וכן רבים כלל אינם יודעים אם ברצונם להיות בעלי נכס וכל האחריות הכרוכה בכך ואם בכלל ירצו להישאר בו מספר רב של שנים. בשכירות ניתן לשלם סכומים רציונליים יותר לכל תקופה ולקבל בתמורה נכס ברמה גבוהה ובעל בית שדואג לבעיות תשתית. לבעלי הנכס, השכרתו מהווה הכנסה משתלמת שבמקומות מבוקשים יכולה להמשיך ולגדול עם אופציית מכירה עתידית כדאית. כאשר מדברים על נכס יוקרתי (וילות, פנטהאוזים וכו') ישנם רבים הרוצים את הנכס אך לא מתעניינים להשקיע בו סכומים גדולים של קנייה. לכן השכרת נכס יוקרתי היא פופולארית ביותר ותמיד נמצאת בביקוש בשוק הנדל"ן.

 

השכרת נכס יוקרתי עם MH

לאחר שנים כמנהל כספים ודירקטור בחברות ציבוריות גדולות, פנה חבר משה לתחום הנדל"ן והקים את MH ייעוץ להשקעות בנדל"ן וכיום עם ניסיון של מעל לעשור בתחום, MH הפכה להיות אחת מחברות הנדל"ן המובילות במרכז הארץ עם עשרות נכסים העומדים לקנייה, השכרה והשקעה בערים הנחשקות בארץ – תל אביב, הרצליה ורמת השרון. אצלנו בMH תקבלו הדרכה וייעוץ בנדל"ן לאורך כל תהליך השירות באדיבות ובישירות. השכרת נכס יוקרתי בייעוצו של חבר משה תצא העסקה המשתלמת ביותר שתוכלו לקבל וממנה תראו רווחים גבוהים במיוחד.

 

השכרת נכס משופץ

רוצים להפיק את המיטב מהנכס שלכם? גם שיפוץ קל ביותר יכול להעלות את שווי הבית באחוזים רבים. בעלי בתים רבים עם פוטנציאל השכרה עצום מתקשים למצוא דיירים ואינם מצליחים לסגור עסקאות במחירים שיצאו משתלמים לתוכנית ההשקעה שלהם. בעזרת ייעוץ בנדל"ן של MH תוכלו לגלות כיצד השקעה קטנה בשיפוץ הבית תוכל להגדיל את הרווחים העתידיים שלו ולהחזיר את הנכס למסלול ההשקעה הטוב ביותר. השכרת דירה משופצת תמשוך מתעניינים חדשים במהירות וכך הרווחים יחזרו אליכם באופן מידי. מי שמתעניין בהשכרת נכס משופץ יכול לפנות אלינו לMH ואנו נבצע הערכה מדויקת לשוויו החדש ונגלה אותו לאלפי הלוקחות שלו. השכרת דירה משופצת ונכסים יוקרתיים עושים דרך HM ייעוץ השקעות בנדל"ן ויוצאים מרוצים. MH – משרד התיווך המוביל ברמת השרון.