אז יש לכם דירה למכירה...

החלטתם למכור נכס. אולי כי מחירי הדירות עלו ואתם רוצים לממש את הנכס, אולי כי אתם זקוקים לכסף. ייתכן שיש לכם דירה למכירה, דירת גן למכירה  או סוג אחר של נדלן למכירה. החלטה כזו היא החלטה משמעותית וחשובה. אבל מכירת דירה היא תהליך לא פשוט שדורש ידע מקצועי ותכנון, כדי שתקבלו את כל הכסף שאתם יכולים לקבל ומגיע לכם. רבים בישראל נמנעים מהיעזרות ביועץ נדלן מקצועי או מתווכים מתוך אמונה שכך הם "חוסכים" את דמי התיווך. אבל מה שצריך להבין זה שהרווח שנותן יועץ נדלן יכול להיות גדול בהרבה מדמי התיווך. יועץ נדלן יידע לתמחר את הדירה באופן הנכון כדי שלא תפסידו כסף מתמחור נמוך מדי. הוא יקל עליכם את תהליך המכירה ויזרז אותו. לאור כל זאת דמי הייעוץ הם פעמים רבות מחיר קטן לשלם ביחס לרווח שתקבלו.

למה אתם חייבים שיהיה לצידכם איש מקצוע ישר

יועץ או מתווך לא הגונים עלולים לשים את האינטרסים שלהם לפני האינטרסים שלכם. אם אתם רוצים להעמיד דירת גן למכירה או שיש לכם סוג אחר של נדלן למכירה, אתם רוצים לדעת שאתם מקבלים מחיר הוגן ומשתלם. יש בשוק יועצים ומתווכים לא הגונים שרק מעוניינים להבטיח שתבצעו את העיסקה דרכם, גם אם זה כולל פשרה בלתי הכרחית ביחס למחיר שאתם יכולים לקבל. מתווכים כאלה עלולים להטעות את המוכרים במכוון כדי להשיג רווח. לכן חובה לפנות ליועץ נדלן אמין וישר, יועץ כזה תמצאו אצלנו במ.ח ייעוץ השקעות נדלן.

מתי כדאי להעמיד דירה למכירה?

אם לגבי שוק השכרות דירות ידוע שרוב הפעילות מתרחשת בקיץ, בכל מה שקשור למכירת דירה המצב שונה. לאורך כל השנה ניתן למכור ולקנות דירות כמעט ללא הבדל בין עונה אחת לאחרת. עם זאת כדאי לכם לשים לב ולהיות קשובים למה שמתרחש סביבכם. אם ברחוב שלכם עומדות למכירה 8 דירות עם מספר חדרים דומה לשלכם, כדאי לכם להמתין אם אתם רוצים להשיג מחיר טוב. כיון שכשההיצע גדל המחירים יורדים. פנו למ.ח ייעוץ השקעות נדלן כדי שיעזרו לכם למכור את הדירה בתזמון הנכון ובמחיר הטוב ביותר שתוכלו לקבל.